Strona domowa Logowanie Napisz do nas
Charakterystyka oferowanego sprzętu

Nasza firma zajmuje się dystrybucją w Polsce sprzętu elektroakustycznego produkcji MERLAUD SA FRANCE, jednego z najważniejszych w EUROPIE i liczącego się w świecie producenta systemów rozgłaszania przewodowego typu "public address" (PA). Systemy tego rodzaju stosuje się do nagłaśniania takich obiektów budowlanych, jak supermarkety, hotele, biurowce, hale przemysłowe, kościoły itp., gdzie wykorzystywane są zwykle do przywoływania osób, informowania o zagrożeniach, rozgłaszania spotów reklamowych i innych komunikatów czy też rozgłaszania muzyki tła.

Podkreślić należy, że oferta MERLAUD SA jest kompletna, co oznacza, że znajdziemy w niej wszystkio, co jest niezbędne do budowania systemów elektroakustycznych typu PA. Obejmuje ona zaróno urządzenia centralne (wzmacniacze, procesory komunikatów, matryce, urządzenia kontrolne itd.), jak i różnorodne zestawy głośnikowe, pulpity mikrofonowe, szafy RACK, regulatory ścienne oraz szeroki wybór akcesorów.

Dodatkowo MERLAUD SA oferuje rónież profesjonalne systemy konferencyjne, systemy interkomowe oraz specjalizowane systemy odstraszania ptaków wykorzystywane na pasach startowych lotnisk.

Poza standardowymi produktami katalogowymi MERLAUD SA wykonuje także urządzenia dedykowane do konkretnych systemów nagłaśniających, co dodatkowo zwiększa elastyczność oferty jako całości i umożliwia dopasowanie budowanego systemu do nietypowych wymogów inwestorów.

Wybierz kategorię z menu.

Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze (DSO) (16)Systemy Nagłaśniające (PA) (24)Szafy RACK 19" (15)
TEL.: (068) 347 09 25
FAX: (068) 347 09 26
Copyright © 2009 - 2022 AVISmedia